Zielony szal

   Zielony szal – modny i na czasie.

   Niebawem nadejdzie, jest coraz bliżej, a tak trudno się doczekać. O czym mowa? O WIOŚNIE oczywiście. Już teraz warto o tym pomyśleć, przygotować garderobę, odświeżyć, może coś dokupić. A tymczasem ani się obejrzymy i ona już będzie.Większa ilość słońca w ciągu dnia, a więc wzrasta optymizm, rośnie chęć do życia, “budzimy się” jak przyroda. Chcemy wyglądać dobrze i czuć się świetnie.

   Sezon wiosenno-letni ma być przesycony cudownymi, soczystymi kolorami. Pierwszym i najważniejszym został koronowany zielony. Energiczny, świeży, wprowadzi do naszych stylizacji radość, polot, doskonale wpisze się nie tylko w wiosenne kreacje, lato i jesień chętnie wchłonie go do różnych zestawów.

   Panie o rudo-kasztanowych włosach już czują, że to będzie ich sezon, bo te barwy po prostu są dla siebie stworzone. Ale w zasadzie kolor zielony pasuje do każdego typu urody. Kwestia tylko czy będzie to większa część garderoby czy wystąpi w temacie dodatków.

   Zielony szal bądź tylko z dodatkiem tego koloru będzie bardzo trafnym rozwiązaniem. Po pierwsze zgodny z najnowszymi trendami, po drugie wiosenny, dobrze pasuje zwłaszcza do cieplejszych pór roku, szczególnie jego “żywy” odcień. Po trzecie dobrze współgra z wieloma kolorami.

   Bardzo młodzieńczy zestaw stworzysz z białym, kontrastowy z czarnym, pasuje znakomicie z szarościami. Beżowemu doda trochę wigoru, a więc do klasycznych trenczy w tym sezonie konieczny. Bardziej odważne osoby połączą zielony z granatem, różowym.

   Zielony szal będzie świetnie pasował zarówno do jednokolorowych ubrań, bardzo młodzieńczy zestaw stworzysz dodając go do geometrycznych wzorów, których dużo jest w modzie. Paski czy drobne kratki w jego towarzystwie mogą tylko zyskać.

   Dobrym pomysłem jest szalik w kratę, lub inne wzory, gdzie w skład kolorów wchodzi również zielony. Często są to połączenia odważne, bardzo kontrastowe, nawet szalone, chętnie sięgną po nie nawet kobiety bardziej zachowawcze.

    

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Duże szale damskie

    Zwłaszcza kiedy jest tzw. przejściowa pogoda warto mieć w szafie szal większych rozmiarów. Zimą, omotany wokół szyi wystarczająco zabezpiecza przed...

    Zamknij