O mnie

Temat dodatków dla Pań w formie szali, chust, kominów czy apaszek wydaje się bardzo interesujący ze względu na dużą różnorodność.

Początkowo skupiałam się na sprzedaży odzieży damskiej, w dużym stopniu większych rozmiarów w sklepie stacjonarnym. W większości były to kolekcje outletowe, Panie mogły wybierać oryginalne ubrania i bawić się modą. W małej ilości oferowałam także chusty, apaszki, szale jako uzupełnienie oferty.

Wieszak z szalami wzbudzał zawsze duże zainteresowanie. Łatwo było bowiem na miejscu dopasować idealny szal czy apaszkę. Często Panie wybierały jeszcze dodatki do ubrań, które już miały w szafie i prostym sposobem zmieniały swój wygląd.

Powstał pomysł, by poszerzyć ten asortyment i przenieść ofertę do Internetu. Aby większa ilość kobiet mogła w prosty sposób, w komfortowych warunkach, w zaciszu domowym wybierać, cieszyć oko i sprawić sobie coś pięknego. Dopasować wzory, kolory do garderoby, którą mają już jakiś czas, chcą ją odświeżyć i zmienić.

Ten wydawało by się drobny dodatek w postaci szala, chusty, apaszki czy ostatnio bardzo modnego komina może bardzo wiele. Chcę umożliwić Paniom dostęp do bajecznych kolorów, oryginalnych wzorów, aby nawet samo oglądanie sprawiało przyjemność.

Każda kobieta jest inna, tak samo ich potrzeby i upodobania. Większość uwielbia te miękkie, delikatne materiały, którymi może się otulić. Pociągający wygląd niech będzie standardem, a komplementy miodem na naszą duszę.

Dla mnie jako kobiety moda, ubrania, modne akcesoria są bardzo ważne. Sama więc chętnie poszukuję nowinek, sposobów na dobry wygląd.

Jeżeli sprawię odrobinę radości moją ofertą będzie mi bardzo miło.

Jest też możliwość zamówienia produktu na prezent w ozdobnym opakowaniu.

Krystyna Malinowska