Coraz częściej rezerwujemy w kalendarzu ten lutowy wieczór na spotkanie z  osobą kochaną, miłą naszemu sercu ważną. Przyjęła się ta data, nie tylko wśród bardzo młodych ludzi. Pomysłów na ten konkretny dzień jest dużo, jeśli ma być miły i wyjątkowy najlepiej spędzić go po swojemu, niezależnie od podpowiedzi z mediów, reklam. Ostatecznie kto jak nie  my może wiedzieć co najbardziej sprawia przyjemność, a jednocześnie najlepiej znamy gusty osoby, z którą planujemy spędzić czas.

Jako, że na co dzień jesteśmy zabiegani, najlepiej będzie wdrożyć planowanie i wcześniej przygotować się na szybkie wyjście. To przecież też doskonała odskocznia po pracowitym dniu. Luty zaś to jeden z zimowych miesięcy, co trochę skłania do bardziej kameralnego , kawiarniano-restauracyjnego czy kinowego klimatu.

Szalik na walentynkowy wieczór  to piękny, niekłopotliwy, kolorowy dodatek do koszuli, sukienki lub marynarki. By nieco odmienić, odświeżyć ulubioną garderobę. To też najszybszy sposób na zmianę, wystarczy sięgnąć do szafy, wybrać ten z połyskiem, ozdobnym motywem. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki surowa koszula, biurowa sukienka zmienia się, dostaje nowy image.

Kobiecego charakteru dodadzą lejące szaliki, z błyszczącymi cekinami, dżetami, koralikami. Elementy błyszczące i połyskujące sprawią, że w towarzystwie nastrojowych świec nasze oczy rozbłysną, podkręcając urodę.

Jeśli bardziej preferujemy sportowy styl także szalikiem uda się go podkreślić. Wówczas wystarczy mniejszy, cienki, delikatny i np. z zabawnym wzorem. Odda swój kolor, nieformalny charakter, idealny dodatek do tuniki, swetra, t-shirta.

A kiedy mimo pogody postawimy na romantyczny spacer wówczas  szalik na walentynkowy wieczór  niech będzie duży i ciepły, aby dało się z niego wyczarować wiele warstw, by w razie potrzeby osłonił również głowę. Zapewni nam komfortowe ciepło, miękko i szczelnie zakrywając wrażliwe na chłód miejsca. Pozostanie tylko i aż cieszyć się bliskością, rozmową i rozgwieżdżonym niebem.

Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

ZA DARMO!

Chcesz otrzymać poradnik?

Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów