Zbliża się czas wzmożonego obdarowywania bliskich. Przyjemnie jest otrzymywać prezenty, ale też dawać. Warto wcześniej pomyśleć co może sprawić radość ludziom, których kochamy. Upominki nie muszą być kosztowne,  może być drobiazg. Liczy się to, że myślimy o nich, zastanawiamy się co sprawiłoby radość osobom bliskim, przyjaciołom.

Szalik na prezent mikołajkowy będzie dobrym pomysłem. Nie zgadzam się z opinią, że to nudny, “oklepany” podarunek. Szale są tak różnorodne, piękne, bardzo łatwo dopasować je zarówno do typu urody, ubrań, które są w szafie. Nawet jeśli nie znamy dobrze gustu znajomej wystarczy zdecydować się na uniwersalny, popularny kolor. Takie pewniaki to czarny, beżowy, odcienie szarości.

Jeśli Twoja córka, Mama, koleżanka jest aktywną osobą, lubi chodzić na spacery, ubiera się w sportowym stylu wówczas zawsze będzie zadowolona z szalika, który będzie uzupełniał strój, może mieć skłonność do zagniatania, ale będzie miękki, zakończony na surowo. Do sukienek, tunik z dzianiny dresowej pasują szale z wiskozy, układają się przestrzennie, są cienkie, nie przytłaczają sylwetki.

Szalik na prezent mikołajkowy nie musi być gruby, ciepły, jako że zima za pasem. Owszem, takie są bardzo potrzebne. Cienki jednak będzie noszony przez okrągły rok, jako barwny dodatek do stroju. Zarówno w ciągu dnia do marynarek, swetrów, kurtek, jak i na wieczorne wyjścia. Nie tylko do sukienki, aby okryć ramiona, ale też do eleganckich bluzek, tunik. Tu warto wybrać jedwabie, ich lekki połysk sprawi, że całość będzie jeszcze bardziej elegancka i wyjątkowa. A pomysły na wykorzystanie szalika zostawmy obdarowanej, na pewno będzie miała wiele.

Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

ZA DARMO!

Chcesz otrzymać poradnik?

Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów