Szale na jesienne spacery

   Szale na jesienne spacery

   Kiedy kończy się lato trochę żal mijających dni, a tu trzeba przyzwyczaić się do większej ilości ubrań, nie wystarczy cienka sukienka i klapki. Na szczęście kolejna pora roku ma wiele uroku, i dużo osób oczekuje jej z radością. To jesień ze swoimi niesamowitymi barwami, długo utrzymującą się rosą, która lśni w słońcu, nostalgicznymi mgłami i oczywiście kapryśną pogodą, na którą również można znaleźć sposób, np. książkę lub kubek herbaty i rozmowa z bliską osobą.Po lecie jeszcze jesteśmy w rozpędzie, były wyjazdy, spacery, więcej czasu spędzało się na świeżym powietrzu. Warto kontynuować aktywny relaks chociażby w te dni z piękną aurą, późnym popołudniem lub w weekendy.

   Taką optymalną formą dla każdego może okazać się spacer. Najlepiej w towarzystwie, w ostateczności samotny, a wtedy z dużą ilością czasu dla własnych myśli.

   Koniecznie trzeba zadbać o właściwy, wygodny, ale też ładny i modny strój. To jeszcze bardziej zachęci do  spędzania czasu w ruchu, co wpłynie korzystnie na zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. Na pewno dobrym wyborem będzie dzianina, która jest miękka, otulająca. Przyda się ładny dres i sportowa, kolorowa kurtka, obowiązkowo wygodne, sportowe buty. Po całym dniu trzeba zrelaksować nogi.

   Szale na jesienne spacery nie są może najważniejsze, ale jakże przyjemnie jest owinąć się miękkim, dużym szalem. Grubsze, gęściej tkane szale z wiskozy, mieszanek z wełną lub kaszmirem dobrze się układają, są bardzo przyjemne dla skóry, dobrze też chronią przed wiatrem, zimnem. Można je nosić na wiele sposobów, dobrze utrzymują się na sylwetce. I co bardzo istotne jest ich tak ogromny wybór, że łatwo znaleźć swój typ. Zarówno w kwestii barw, wzorów, czy właśnie tkaniny.

   Zestaw na weekendowy relaks nie musi być nudny, a może być bardzo twarzowy i atrakcyjny.

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Apaszki - modne dodatki
    Apaszki – modne dodatki

    Chociaż apaszki są ponadczasowe i ponad wszystko to jeszcze w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym poświęca się im więcej uwagi. Teraz apaszka...

    Zamknij