Co jakiś czas wraca temat prezentu. Denerwujesz się, myślisz, czym by tu obdarować bliską osobę. Tym razem postaw na szal, piękny, delikatny, jedwabny. Dzień Matki blisko, z pewnością się ucieszy, a powodów i okazji, aby go nosiła znajdzie wiele.

Szal jedwabny dla Mamy to uroczy, barwny drobiazg. Ucieszy serce i oczy, nie zakurzy się na półce, nie “skończy” w kartonie z gadżetami. Przy różnych okazjach, a jeszcze lepiej bez nich będzie towarzyszył, cieszył delikatną tkaniną, dodawał koloru, podkreślał urodę.

Może stać się inspiracją, powodem, aby bardziej pomyśleć o sobie, dokonać zmiany. Zainteresować się modą, przeanalizować i może chociaż odrobinę zmienić zawartość szafy. Może pozwoli odkryć nowy kolor, przyjemność z poszukiwań i prób, da radość, zachęci do zostania swoją osobistą stylistką. I wtedy ten szal jedwabny dla Mamy będzie iskrą, kroplą, która rodzi falę.

Dla uśmiechu, błyszczących oczu, lżejszego kroku, pięknych myśli – warto.

To nie tylko płaszcz będzie wyglądał inaczej, sukienka pokaże się w nowym świetle, kostium ożyje. To też jest potrzebne i ważne, ale chodzi bardziej o wewnętrzną radość, przekonanie o dobrym wyglądzie, takie światło od środka.

A przecież szal to po prostu bardzo wygodny dodatek. Noszony na wiele sposobów, nawet kiedy czas goni, założyć można go “w biegu”.

Jedwab to bardzo elegancka tkanina, cienka i delikatna. Ma naturalny połysk, jest gładka, przyjemna dla skóry. Te zalety odnaleźć można również w szalach gdzie stanowi jakąś część.  Zestawy urozmaicone jedwabnym szalem wyglądają szykownie i z klasą. A można go nosić przez cały rok.

Te wszystkie atuty pokazują, że szal jako prezent będzie trafiony. Wystarczy wybrać kolor, ewentualnie wzór i dać tą szczyptę radości.

Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

ZA DARMO!

Chcesz otrzymać poradnik?

Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów