Informacje na metkach

   Poradnik – o informacjach na metkach

   Oglądając i wybierając ubrania w sklepach stacjonarnych zwykle na początku, po pierwszym wrażeniu przy dotyku sięga się po metkę i sprawdza z jakim materiałem ma się do czynienia. W sklepie internetowym nie ma możliwości dotykania i nawet oglądając zdjęcia bardzo dobrej jakości trudniej rozpoznać tkaninę. Dlatego tu jeszcze ważniejsze staje się umieszczanie informacji z metki. Jako uzupełnienie do opisu, w którym często ciężko dobrać odpowiednie słowa, by jak najtrafniej przekazać najistotniejsze cechy, a co dopiero odczucia i wrażenia.Na metkach  można znaleźć ikonki odnośnie pielęgnacji produktu, bardzo ważne i raczej warto te zalecenia stosować w praktyce. I w ten sposób zaoszczędzić mnóstwo nerwów, żalu, rozczarowania czy nawet pieniędzy, kiedy w skrajnym wypadku trzeba byłoby konkretną rzecz wyrzucić.

   Oraz, bardzo istotne, jaki to rodzaj materiału. Zwykle jest w pamięci świadomość płynąca z wcześniejszych doświadczeń o tym, jak tkaniny zachowują się w noszeniu. Ogólnie wiadomo do jakiego stroju, pory roku będzie pasowała. A także czy jest problematyczna w pielęgnacji.

   W poradniku krótko zostały opisane m.in. cechy charakterystyczne dla tych tkanin, które najczęściej spotyka się w szalach i apaszkach. Ważne dla wielu osób, czy są naturalne czy syntetyczne, jakiego są pochodzenia i jakie są w dotyku. Wspomniana jest też kwestia różnicy w grubości jaka wynika ze sposobu tkania materiału.

   Są też drobne sugestie w temacie szal a styl ubioru, o cechach, które nadadzą mocniejszy charakter poszczególnym stylizacjom.

   Mając więcej wiadomości można sobie lepiej wyobrazić i łatwiej dopasować szal lub apaszkę do swoich potrzeb i upodobań. Chociaż nie zawsze przy zakupie brane są pod uwagę wszystkie powyższe kryteria to warto się z nimi zapoznać.

   Poradnik - o informacjach na metkach

   Pobierz poradnik poniżej.

   https://szal-komin.pl/o-czym-mowia-metki-poradnik/

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Szal z wiskozy nie tylko na wiosnę
    Szale z wiskozy nie tylko na wiosnę

    Wiosna i jesień miewa kapryśną pogodę, ale to stosunkowo ciepłe pory roku. Wybór szali jest tu największy. Począwszy od rzadziej...

    Zamknij