Lekkie szale wiosenne

   Lekkie szale wiosenne

   Pod koniec zimy marzy nam się zmiana garderoby na lżejszą. Pogoda obiecuje poprawę, czuje się wyraźnie,że nadchodzi przełom. Stąd przegląd szafy, plany zakupów, wyprawy do sklepów i uzupełnianie wiadomości o tym co w modzie piszczy. Wiosna kojarzy się z odnową życia, a więc tematy mody, nowości odzieżowych jak najbardziej są na czasie.Nie wiadomo czy wiosna wybuchnie nagle i zadziwi nas swą mocą, czy będzie to proces powolny, a pogoda chimerna. W naszej strefie klimatycznej trzeba być gotowym na wiele scenariuszy. Ulgą będzie zamiana ciężkich, grubych okryć wierzchnich na lekkie płaszczyki, żakiety, które z kolei na chłodniejsze dni mogą być z grubszych tkanin. Będzie swobodniej, a chłód da się odeprzeć.

   Do nowych stylizacji warto wybrać i dopasować lekkie szale wiosenne.  Taki szalik przyda się każdego dnia. Nie ma potrzeby już motać wiele warstw na szyi, przy okazji zasłaniać też uszy i nos, bo zima nareszcie w odwrocie. I chociaż jeszcze czasami straszy, nie daje za wygraną to jej czas zdecydowanie mija.

   Teraz będą królować cienkie szale  z wiskozy, jedwabiu, bawełny i innych lekkich tkanin, rzadziej tkane, transparentne, bardzo delikatne.

   Lekkie szale wiosenne mają inne zadania. Owszem, walczą z chłodem, zwłaszcza rano i wieczorem, ale głównie zdobią, uzupełniają, zachwycają kolorem, oddają swoją lekkość sylwetce, podkreślają kobiecość.

   Te bardziej eleganckie, efektowne również można wykorzystać w wizytowo-wieczorowych okazjach.

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Szale do kobiecych stylizacji
    Szale do kobiecych stylizacji

    Dzień Kobiet dosłownie za moment. Dobrze byłoby mieć plan na ciekawe, miłe spędzenie go, niekoniecznie w wyszukany sposób. Ale na...

    Zamknij