Jednokolorowy szal do sukienki

   Jednokolorowy szal do sukienki

   Czas wiosenno-letni obfituje w uroczystości rodzinne, spotkania. Wtedy  sięgamy po sukienki, aby podkreślić ważność wydarzenia, nadać mu odpowiednią oprawę, a jednocześnie wyeksponować kobiecość i elegancję. Ponieważ  z pogodą bywa różnie, trzeba pomyśleć o wierzchnim okryciu. Nie musi to być nic grubego, często wystarczy po prostu szal.Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, który łatwo da się dopasować do różnych sukienek, czy wzorzystych, czy gładkich będzie jednokolorowy szal do sukienki. Może zgadzać się barwą z torebką, z butami lub wpasować się w kolorystykę sukienki.

   Czy szal jest odpowiedni na uroczyste okazje? Jak najbardziej. Oczywiście zdania będą zawsze podzielone. Są zwolenniczki bolerek czy krótkich żakietów i miłośniczki szali.

   Biorąc pod uwagę wygodę trzeba wybrać szal dość długi, aby założony na ramiona, przechodząc przez zgięte łokcie jeszcze będzie swobodnie zwisał,  wówczas nam nie “ucieknie”. Przy okazji pogłębi wrażenie zwiewności, a właśnie ta cecha często decyduje o wyborze szala jako dodatku. Delikatność, szlachetna tkanina wzmacnia efekt kobiecości.

   Jednokolorowym szalem do sukienki łatwo można zaznaczyć charakter stylizacji, rangę uroczystości. Ulubionym odcieniem podkręcić dobry nastrój i podkreślić urodę. W różnych barwach znajdzie się wiele odcieni, z tego względu wybór wydaje się prosty. I zarówno te bardziej “charakterne” jak i neutralne dają dużo możliwości.

   Co ma też znaczenie to sezonowa moda na kolory. Czym jak nie szalem najszybciej można złapać i wyeksponować trend i pokazać, że śledzimy, jesteśmy na czasie. Zawsze w ciepłych porach roku sprawdzą się pastele. W tym sezonie najmodniejszym został okrzyknięty fioletowy, który ma wiele odcieni i można z jego udziałem zrobić sporo udanych stylizacji.

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Apaszka jako prezent
    Apaszka jako prezent

    Emocje związane z prezentami są różne w zależności czy dajemy, czy otrzymujemy. Od okazji, pokrewieństwa lub znajomości. To radość dawania...

    Zamknij