Wiosna, jak żadna inna pora roku budzi chęć do działania, zmian, dodaje energii. Wzrasta zainteresowanie nowinkami w modzie, chęć do porządkowania, planowania. Tym częściej pojawiają się myśli o znalezieniu dla siebie modowych perełek i dopasowaniu ich do swojego gustu, do zawartości swojej szafy, w której z pewnością jest wiele rzeczy uwielbianych w związku z czym pozostaną na kolejne sezony. Może wystarczy je lekko odświeżyć nowym dodatkiem. Ponieważ po mniej lub bardziej białej zimie, wielu dniach ponurych i szarych pożądany jest kolor, często od niego zaczyna się poszukiwanie. Zanim wiosna się ugruntuje, a lato rozpieści słońcem i ciepłem, kolorowy szalik na pewno sprawi przyjemność.

Szale w modnych kolorach.

Najważniejszy w tym sezonie ma być niebieski, jako że to przewodnik na najbliższy rok. Dobrze, bo wiele kobiet uwielbia ten kolor, można go spokojnie łączyć z wieloma barwami. Pasuje do  zestawów z klucza dress-codu, a także codziennych, ale też eleganckich.

Jako słoneczny zestaw, który ociepli cerę, zanim muśnie ją słońce to żółty, złoty i pomarańczowy. Złoty to szlachetna elegancja, pomarańczowy kojarzy się bardziej z odpoczynkiem, plażą i relaksem. Żółty rozświetlający i ciepły, antidotum na pochmurne dni.

Energetyczna czerwień, mocny akcent, zawsze działa. To taka wisienka na torcie. Nawet kiedy będzie tylko w dodatku zawsze przykuje uwagę, pozwoli się wyróżnić. Kiedy w pracy obowiązują stonowane stylizacje to czerwony szalik czy apaszka nie będą szokować, a wprowadzą nieco świeżości. Pasuje znakomicie do czarnego, szarego czy granatowego, a więc barw, które są preferowane w biurowych lub korporacyjnych zestawach.

Z wiosenno-letnimi ubraniami takie odcienie jak cynamonowy, lawendowy, zielony i popielaty pięknie zagrają. Tym bardziej, że odnajdą się w modnym stylu safari. Wygodne, swobodne ubrania w delikatnych kolorach są chętnie wybierane, zwłaszcza na weekendowe i urlopowe dni.

No i oczywiście biel, na lato idealna, podkreśla opaleniznę, odświeża. Wraz z niebieskim wchodzi w skład modnych, marynarskich strojów. A to przecież kwintesencja lata. Biel ma różne odcienie i łatwo znaleźć ten odpowiedni. W tym sezonie modny będzie biały total look. Szalik narzucony na ramiona czy zamotany na głowie nie będzie przesadą.

Takie szale będą modne wiosną, a właściwie w całym sezon wiosenno-letnim.

I w modne wzory

Jeśli dołożyć do tego wzory to aż trudno się doczekać magicznej daty początku wiosny. Dla uroczych kropek nie ma większego znaczenia w jakich barwach wystąpią, a w zapowiedziach jest ich dużo, różnej wielkości. Krata- zarówno ta bardzo kolorowa jak i stonowana znajdzie swoje miłośniczki. Trencz nie może się bez niej obejść, jak również garsonki. Stylowo wygląda z klasyczną koszulą. Szale modne wiosną powinny mieć tropikalne motywy, przeładowane egzotycznymi kwiatami, liśćmi, ptakami, im bardziej krzykliwe tym lepiej. Tie dye – idealny motyw na ciepłe, słoneczne dni. Na letni spacer, plażę i relaks. Do jednokolorowych sukienek, sportowych stylizacji, wiosennych żakietów. I skoro marynarskie klimaty to obowiązkowo potrzebne będą paski, chociaż ten motyw nie musi być tylko w biało-niebieskim duecie. Tu można poszaleć z kolorem.

[contentblock id=25 img=gcb.png]

ZA DARMO!

Chcesz otrzymać poradnik?

[contentblock id=36 img=gcb.png]

Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów