Cienkie chusty na lato

   Cienkie chusty na lato

   Lato to dla wielu mocno oczekiwany czas. Kojarzy się z ciepłem, piękną pogodą, wakacjami i urlopami. Królują lekkie ubrania, cienkie i naturalne tkaniny. Dotyczy to zarówno zestawów do pracy jak i na wyjazdy, a także chwile relaksu. Jako że dodatki w stylizacjach są nie do zastąpienia, również na ten czas warto o nich pomyśleć.Cienkie chusty na lato pod wieloma względami będą idealne. Jakie cechy przemawiają na ich korzyść?

   • duże wymiary
   • cienkie i delikatne tkaniny
   • niesamowite kolory
   • ciekawe, piękne i zaskakujące wzory
   • nie zajmują dużo miejsca
   • są też uniwersalne

   Przy cienkich i lekkich chustach duże wymiary są ogromnym plusem. Można je bowiem nosić na wiele sposobów. Nawet jeśli zamotamy ją niczym komin nie przytłoczy sylwetki. Można ją złożyć jak harmonijkę, na kształt szala lub po przekątnej. Lekkość podkreślają też frędzle lub chwosty, które często przy chustach występują.

   Przy odrobinie kreatywności da się ją zmienić w letnią, plażową bluzkę, a tylko wiążąc w pareo. Bedzie też piękną, oryginalną spódnicą w plażowo-kawiarnianych miejscach.

   Latem chętniej sięgamy po kolory, nie boimy się ich nosić, łączyć nawet w trudnych zestawieniach, zwłaszcza na te dni, kiedy możemy odwiesić oficjalne stroje. A chusty potrafią zachwycić niesamowitymi barwami i przeróżnymi wzorami, chociaż oczywiście są też te bardziej stonowane.

   Cienkie chusty na latoCienkie chusty na latoCienkie chusty na latoCienkie chusty na lato

   Wakacyjny, letni czas wiąże się z wyjazdami wakacyjnymi, urlopami. Pakując walizki i torby podróżne musimy się liczyć z ograniczonym miejscem. Wiele rzeczy do zabrania, trzeba dokonywać mądrych wyborów. Cienka chusta na lato również w tej kwestii przoduje. Zajmuje przecież mało miejsca, zawsze uda się ją wcisnąć. A na wyjeździe bardzo często nam się przyda, bo jest uniwersalna.

   Gdy słońce mocno świeci okryjemy nią ramiona, osłonimy głowę, a tym samym włosy. Przy okazji fantazyjnie zawiązana chusta czy w formie lekkiego turbana może stać się modnym lub wyróżniającym akcentem. Zawiązana na biodrach może czekać na swój czas.

   Są kraje, w których przy zwiedzaniu konkretnych miejsc jak np. świątynie wymagane jest by ramiona, głowa czy nogi do kolan były zakryte. A chusta do tego jest idealna, zapobiegnie rozczarowaniu i pomoże w obejrzeniu wszystkich atrakcji bez zbędnego stresu. A dla lepszej jakości życia chwile niczym niezmąconego relaksu są niezbędne. Trzeba wykorzystać ciepłą porę roku maksymalnie, korzystając z dłuższych dni, gdy jest więcej czasu, który większość z nas często do późna spędza na świeżym powietrzu.

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Apaszka na Dzień Matki
    Apaszka na Dzień Matki

    Tej daty nie można nie pamiętać. Piękne święto w pięknym miesiącu, jakby stworzony dla tak ważnej osoby. O tym dniu...

    Zamknij