Apaszka w kolorach lata

   Apaszka w kolorach lata

   Lato jeszcze trwa, w całej pełni i krasie dojrzałych kolorów. To już nie delikatne odcienie, które nieśmiało pojawiały się na początku. Teraz nabrały mocy, rozpanoszyły się w mnogości kwiatów, liści, owoców. Wypoczynek na świeżym powietrzu, spacery to też uczta dla oczu, gdy tyle barw rozlewa się w każdym kierunku dokąd sięga wzrok. Chciałoby się zatrzymać ten klimat na dłużej. Jest na to pewien sposób. Może kolorowy dodatek do ubioru.Bez problemu uda się znaleźć i dopasować do stylizacji apaszkę w kolorach lata. Wystarczy sobie wyobrazić, jaką sprawi nam przyjemność noszenie jej. Kiedy jeszcze opalenizna przypomina urlop, wypoczęta twarz wygląda promiennie dodaj do stroju piękne kolory.

   Dojrzała zieleń liści na drzewach, traw, nieco jaśniejsza spadających żołędzi, to zdecydowanie kolor ożywczy, odświeżający, w zależności od odcienia da się zestawić z wieloma barwami.

   Gorące czerwienie, których niemało wokół, mnóstwo kwiatów w końcówce lata i na początku jesieni wybiera tę barwę, energetyczną, która zawsze budzi emocje, nie pozostanie niezauważona. Z dodatkiem w tym kolorze całość zyska niezwykły dynamizm.

   Żółte odcienie, słoneczne, począwszy od cytryny, przez miodowe, bursztynowe, po złoto to jakby chwycić słońce, rozjaśnią, a twarz w ich towarzystwie nabierze blasku.

   Soczyste pomarańczowe, kolor bardzo letni, uważa się też, że niełatwy do noszenia. Jednak w apaszce nie może niczego zepsuć, a tylko oddać cały swój żar, energię, współgrając  z zielenią, brązem, granatem. Te mariaże są bardzo udane.

   Stonowane brązy też można zaliczyć do letnich klimatów, chociaż jeszcze lepiej czują się w jesiennej porze. Jednak brąz to opalona skóra, połyskujące kasztany. Jest bogaty w odcienie, każda z nas znajdzie dla siebie najlepszy. Lubi być łączony z powyższymi barwami i z każdą z nich stworzy ciekawą całość.

   Apaszkę w kolorach lata, chociaż jedną warto mieć w swojej szafie, bo przypomina błogi czas, porusza wspomnienia, twarz odwdzięczy się świetlistym wyglądem pod wpływem ciepłych kolorów. A poranny nastrój pokaże czy potrzebuje energii, nostalgii, świeżości czy ciepła.

    , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Szaliki szyfonowe

    Cienkie, transparentne, delikatne, poszukiwane i chętnie noszone ze względu na wzór, kolor. Mowa o szalikach szyfonowych. Czas od wiosny do...

    Zamknij