Poznaj najskuteczniejszy sposób na szybką zmianę stylizacji dzięki apaszce nawet w ciągu jednego dnia i poprawienie sobie nastroju.

Jak zmieniać image i odświeżać garderobę? Możesz zacząć działać już po 48 godzinach.

Czy jest pośród dodatków coś bardziej kobiecego, uniwersalnego, przyjemnego i oczywiście pięknego niż apaszka?

Większość kobiet lubi kolorowe dodatki, nosząc je często dość niestereotypowo, a zwykle jako niezastąpiony dodatek do płaszcza, sukienki, marynarki, itp..

Czy nie przyłapujesz się na tym, że masz już dosyć powtarzalności, braku świeżości czy nudnych zestawów? Rozumiem Cię, 90% naszych klientek boryka się z podobnymi niedogodnościami, dlatego przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się jak poradzić sobie z nimi poradzić.

I teraz pomyśl czym skutkuje ignorowanie konsekwencji…

Większość z nas żyje z dnia na dzień, dlatego nie przewidujemy konsekwencji, które związane są z ignorowaniem następstw tych problemów. Posłuchaj co się stanie, gdy nie zajmiesz się powyższymi niedogodnościami. Po pierwsze brak energii, po drugie nudna i od dłuższego czasu taka sama stylizacja czy wreszcie 3 problem, czyli stagnacja i brak uśmiechu. Jeżeli te argumenty wydają Ci się przesadzone to prawdopodobnie nie zdajesz sobie do końca sprawy, że drobna zmiana znacząco poprawi Twoje samopoczucie, a chęć do działania w różnych dziedzinach życia wzrośnie. Czyż nie jest tak, że kiedy podoba Ci się odbicie w lustrze to Twoja sylwetka się prostuje, krok staje się pewniejszy, twarz jaśnieje od uśmiechu i błyszczących oczu? Więc jeśli chcesz wreszcie rozprawić się z tą negatywną sytuacją czytaj dalej ten tekst.

Oto co dla Ciebie mamy

Nie martw się, mamy rozwiązanie, które pomoże Ci pozbyć się wszystkich wymienionych powyżej problemów i konsekwencji. To co chcemy Ci zaproponować to: apaszka na każdą okazję. I nie ma w tym żadnej przesady. Sięgają po nią młodsze i starsze kobiety. Noszą do eleganckich stylizacji, poprzez codzienne miejskie, po sportowe.Poznaj konkretne korzyści

Oto co zyskujesz decydując się na apaszkę:

✔️ Otrzymasz impuls, co wpłynie na dalsze zmiany
✔️ Odkryjesz siłę małej zmiany, to pozwoli Ci rozwinąć kreatywność
✔️ Zauważysz zmianę nastroju, to pozwoli Ci na radość
✔️ Nabierzesz pewności siebie, dzięki czemu zaczniesz dostrzegać więcej możliwości

Apaszka na każdą okazję? Czy to nie jest przesadzone? Wyobraź sobie chłodny poranek, musisz wyjść, do płaszcza, żakietu, grubego swetra zakładasz apaszkę, by osłonić szyję i od razu jest przyjemniej. Masz ważne spotkanie, zakładasz damski, klasyczny garnitur, by podkreślić styl, pokazać, że panujesz nawet nad szczegółami dodajesz do niego apaszkę w stonowanym lub ulubionym kolorze i od razu czujesz się pewniej. Umówiłaś się z koleżankami na kawę i pogaduszki, zakładasz sukienkę lub wygodne spodnie i elegancką koszulę, potrzeba jeszcze tylko barwnego akcentu, masz na wieszaku piękną apaszkę, sięgasz po nią i w jednej chwili jesteś gotowa na miły wieczór. To tylko kilka przykładów.Dlaczego warto podjąć decyzję teraz?


Wielkimi krokami zbliża się wiosna, czas na zmiany małe i te większe. Lepiej przemyśleć je wcześniej, na spokojnie. Często trudno jest zdecydować od razu, więc przeciąga się to w czasie. Z pogodą bywa różnie, potrafi zaskoczyć. Nie przejmuje się kalendarzem, przygotuj się więc wcześniej. Oferta na początku sezonu jest szeroka, a zainteresowanie duże.Dla kogo jest apaszka?

Jest to idealna propozycja dla:
✔️ kobiet eleganckich
✔️ kobiet dojrzałych
✔️ lubiących modę
✔️ lubiących zmianyOto najczęstsze pytania i odpowiedzi

A oto lista najczęściej zadawanych pytań:
Czy apaszka będzie pasowała do marynarki?
Czy kolor będzie odpowiedni?
Czy jest łatwa w pielęgnacji?
Jaki rozmiar jest najwygodniejszy?

Wiele zależy od wymiarów. Są apaszki duże, nazywane też chustami, ich bok to ok. 110 cm.. Odpowiednie będą do płaszcza, zarówno noszone jak apaszki lub złożone wzdłuż boku mogą “udawać” szal, będą też świetnym, letnim pareo. Nieco mniejsze, o boku ok. 80-90 cm. też pasują do płaszcza, kurtki, a nawet marynarki, wiązane na różne sposoby. Kolejny przedział 65-70 cm., bardzo uniwersalne, do wszystkich poprzednich, oprócz pareo, ale również do koszuli, sukienki, żakietu, tuniki, swetra. I na końcu gawroszki, 50-53 cm., da się je zawiązać na szyi, na nadgarstku jako barwna ozdoba, na pasku torebki, dowiązać do upiętych włosów.

Kolory to sprawa indywidualna, zwykle mamy świadomość, który jest najbardziej korzystny, najczęściej od dawna mamy swoje typy. Na pewno przyda się znajomość najnowszych trendów jeśli chcemy podążać za modą. O modnych kolorach na nadchodzący sezon możesz przeczytać w jednym z poprzednich wpisów, pod tym linkiem https://szal-komin.pl/wp-admin/post.php?post=23019&action=edit

Pielęgnacja, czyli pranie, suszenie i prasowanie jest standardowa w zależności od tkaniny. Zalecenia są na metce, warto się do nich stosować. Można powiedzieć, że są proste. Na szczęście zwykle apaszka wymaga odświeżenia. Uważać trzeba przy prasowaniu, najlepiej robić to przez szmatkę, chusteczkę.

A teraz usiądź wygodnie z herbatą, zachwyć się, zastanów i podejmij decyzję zgodną z intuicją, my kobiety ją mamy, wiesz o tym.