Apaszka do sukienki wizytowej

   Apaszka do sukienki wizytowej

   W szafie, garderobie sukienka wizytowa powinna być. Gotowa do założenia, tuż obok pasujące dodatki. Sukienka podkreśla  kobiecość, tworzy oprawę wizyty. Apaszka będzie solą i pieprzem, kropką nad “i”, uzupełnieniem. Są takie okresy w roku, w których jest więcej okazji do spotkań, jednym z nich jest na pewno przełom roku. Atmosfera świąteczna i karnawałowa udziela się niemal wszystkim. Wówczas też większą uwagę przykładamy do stroju.

   A że w modzie jest obecnie większa swoboda, bardzo liczy się kreatywność to prościej jest zgrać wszystko w jedną całość. Ważne, aby poczuć się dobrze i swobodnie. Kolorystyczne zestawienia mogą być zaskakujące. Zawsze jednak w cenie będą klasyczne połączenia. Aby poczuć się pewnie i z przyjemnością patrzeć na swoje odbicie w lustrze trzeba wybierać według własnych upodobań, co nie znaczy, że nie warto wcześniej poeksperymentować.

   Apaszka do sukienki wizytowej nie musi spełniać wyjątkowych kryteriów. Najbardziej bowiem liczy się kolor i tkanina. Będzie to chęć podkreślenia barwy oczu, rozjaśnienia twarzy, skontrastowanie apaszki z sukienką. Raczej nie kompletuje się teraz wszystkich dodatków w jednym odcieniu, częściej są różnorodne.  Jak wiadomo są kolory dla nas stworzone i takie, których powinniśmy unikać. To większość z nas najczęściej wyczuwa bezbłędnie, natura wyposażyła bowiem w intuicję. A to potężny instrument.

   Wiele z nas lubi ubrania dobrej jakości, z lepszych jakościowo tkanin. W szczególnie ważne okazje bardziej lubimy zadbać o specjalną oprawę. Stąd jesteśmy skłonne do wydania więcej pieniędzy, kupić rzecz wyjątkową, piękną, która dodatkowo posłuży nam długo. Tak jest z apaszkami jedwabnymi. Szlachetna tkanina odpowiednio użytkowana będzie piękna przez wiele lat. Ze względu na właściwości jedwabiu nie do przecenienia jest również komfort w noszeniu.  Chociażby domieszka jedwabiu  podnosi zarówno wspomniany komfort jak i urodę apaszki.

   Panie, które nie są przekonane do jedwabiu wybiorą apaszkę do sukienki wizytowej z poliestru. Ta tkanina nieco pogardzana w przeszłości odzyskuje dobrą opinię. Czy to szyfon czy satyna, cechuje je delikatność, gładkość, również są miłe w dotyku. Nie zawiodą też w kategorii wzory i kolory.

   Dla kobiet ważna jest oryginalność, warto więc poszukiwać ciekawych motywów, zestawień kolorystycznych. Nawet  w tak małych elementach jak apaszka uda się znaleźć coś niecodziennego.

    

    , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Ciepłe, duże chusty
    Ciepłe, duże chusty

    W naszej strefie klimatycznej potrzebujemy różnych ubrań w zależności od pory roku. Jest czas, że ubieramy niewiele, ale w końcu...

    Zamknij