Apaszka do sportowego stroju

   Apaszka do sportowego stroju

   Kiedy jest jeszcze w nas powakacyjna chęć do ruchu na świeżym powietrzu, popołudnia czy weekendowy czas warto wykorzystać na spacery, jazdę na rowerze lub inne, ulubione aktywności. Trzeba tylko skompletować takie ubrania, aby pogodzie nie udało się nas zaskoczyć. Ważne, by dodać kolorowe elementy, będzie wygodnie i uroczo A kiedy polubimy tak spędzać czas to żadna aura nie stanie na przeszkodzie.   W dużym wyborze strojów sportowych łatwo się zagubić. Bardzo ważna jest jakość, komfort w noszeniu jest kluczowy, by wypocząć i “naładować akumulatory”. Kiedy dotyczy to chwil relaksu szukamy odzieży z tkanin przewiewnych, lekkich, naturalnych. Bardzo istotna jest też uroda stylizacji, podnosi samopoczucie i chęć do działania. Przy swobodnych strojach, gdzie prawie nic nas nie ogranicza warto postawić na kolor. Cały zestaw może być bajecznie kolorowy, przyda się też apaszka do sportowego stroju, jako barwny element, szczypta kobiecości, ochrona przed wiatrem. Sprawdzi się zwłaszcza na spacerach, wyprawach do lasu czy parku, jeździe na rowerze.

   Zwykle na przełomie lata i jesieni jest sporo pięknych i ciepłych dni, nie trzeba zakładać grubych, ciężkich ubrań, potężnych szali, ubranie na cebulkę wystarczy. Cieplejsza kamizelka, bluza z kapturem, do tego apaszka i jesienne “chłody” wydają się opanowane.

   Apaszka do sportowego stroju nie musi być duża, wystarczy średni rozmiar. Da się swobodnie zawiązać, przysłoni kawałek dekoltu. Wzór nie ma chyba większego znaczenia. Jeśli lubimy bawić się modą możemy potraktować tę kwestię z przymrużeniem oka i wybrać tematyczny bądź zabawny motyw.

   Śmiało więc dołącz apaszkę do kamizelki, t-shirta, sportowej bluzy, a barwne zestawy niech będą Twoją wizytówką. Lekkie i delikatne, a tym samym mile dla skóry z bawełny, wiskozy bądź z mieszanki wiskozy z jedwabiem, który doda więcej miękkości i delikatnego połysku, co przecież w niczym nie będzie przeszkadzać.

    

    , , , , , , , , , , , , , , ,

   No comments yet.

   Dodaj komentarz

    Jak dobrać idealny szal - 5 prostych zasad

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Sprawdź naszą wyszukiwarkę produktów

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Jakie szale do sukienki

    Sukienki nosimy na co dzień i od święta. Mają inny charakter, inny rodzaj tkaniny i dlatego wybierając szale do sukienki ...

    Zamknij